محل تبلیغات شما
برای بررسی و  بهبود سئو وب سایت های وردپرسی افزونه های زیادی وجود دارد که مهم ترین و بهترین آنها yoast  و all in one  هستند. هر دوی این افزونه شامل تنظیمات اضافی کلی هستند که لینک ها، متا تگ ها و سایر اجزای وردپرس را سفارشی و اصلاح می کنند و در هنگام پست زدن و ارسال پست هم هر یک به نوعی، عنوان، متن پست، و سایر اجزای پست را از لحاظ معیارهای سئو بررسی می کنند. اما هیچ کدام از این افزونه ها نتیجه و اثرات این اصلاحات و  تغییرات را نمایش نمی دهند و بعد از ارسال پست هیچ معیار و سنجشی صورت نمی گیرد.

بهبود سئو توسط افزونه وردپرس

برای همین خودم دست به کار شدم و لیستی از بهترین وب سایت هایی که در زمینه بررسی و چک کردن وب سایت بود تهیه کردم. در این وب سایت ها ،با دادن آدرس وب سایت خود، به صورت آنلاین می توانید وضعیت وب سایت خود را بررسی کنید. هر کدام از وب سایت ها در زمینه ایی وب سایت شما را بررسی می کنند. بعضی از وب سایت ها سرعت لود وب سایت شما، وضعیت متا تگ ها، وضعیت نمایش در دستگاه های مختلف و رسپانسیو بودن آنها ، تعداد بک لینک های وب سایت شما و  بسیاری از مقادیر و معیارهایی که ممکن هست هرگز به اونها توجه نکرده باشیم را بررسی می کنند و نتایج آن را گاهی به صورت نمره و امتیاز و در بعضی از سایت ها به صورت جدول هایی نمایش می دهند، که می توانید با مشاهده این اطلاعات وب سایت خود را اصلاح کنید و یا موارد و تغییرات جدیدی را در آنها ایجاد کنید .  علاوه بر این در صورتی که وب سایت شما نیاز به تغییراتی داشته باشد راهنمایی هایی را در این زمینه به شما پیشنهاد می دهد. همینطور در اکثر این وب سایت ها نتایج نمایش داده شده به صورت pdf قابل دانلود هستند که می توانید دانلود و آرشیو کنید.
با استفاده از این وب سایت ها و مراجعه به آرشیو نتایج قبلی می توانید تاثیر تغییراتی را که در وب سایت خود لحاظ کردید را مشاهده کنید و اگر نیاز به تغییرات  و یا اقداماتی دیگری باشد،  در اسرع وقت متوجه شده و انجام دهید.

۱۱ کانال برتر یوتیوب برای آموزش برنامه نویسی

پاورپوینت درس هفتم زبان انگلیسی پایه هشتم (My Hobbies )

پاورپوینت درس پانزدهم پیام های آسمان پایه هشتم حقّ النّاس

سایت ,وب ,ها ,بررسی ,صورت ,پست ,وب سایت ,سایت ها ,می توانید ,می کنند ,به صورت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

deisessamscab dokhtarironii .mihanblog.com micmauweitran نهالستان ایران درخت ایمان برتر ادبیات فارسی Dana's game love-dina-ss501 Cherelle's style danbitedu